Titles you rated
The AvengersRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 1.5
Brokeback MountainRated ★ 1.5
The OrphanageRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
Last Action HeroRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 3.0
The Killing FieldsRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Wedding CrashersRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 2.5
Mean Girls 2Rated ★ 0.5
ScarfaceRated ★ 0.5
MapadoRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0