Titles you rated
MonsterRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
27 DressesRated ★ 4.0
The Secret of MoonacreRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0