Movies
Ratings
21
MasqueradeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0