Titles you rated
TakenRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0