Movies
Ratings
154
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
The NeighborsRated ★ 1.0
Love 911Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0