Titles you rated
Extreme JobRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0