Titles you rated
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0