Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0