Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0