Titles you rated
The End of the StormRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
ShortbusRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 5.0