Movies
Ratings
62
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 5.0