Titles you rated
Independence DayRated ★ 5.0
The Dolphin: Story of a DreamerRated ★ 4.0
Shield of StrawRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
A LoveRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
AliensRated ★ 2.0