Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0