Movies
Ratings
58
2012Rated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0