Movies
Ratings
1003
BelieverRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
RampantRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5