Movies
Ratings
499- EscapeRated ★ 4.0
- Home AgainRated ★ 4.0
- Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
- ElementalRated ★ 3.5
- Decision to LeaveRated ★ 4.0
- Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
- Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
- Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
- We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
- ExitRated ★ 2.5
- Nothing SeriousRated ★ 2.5
- Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
- Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
- The RoundupRated ★ 4.0
- BurningRated ★ 2.5
- A Single RiderRated ★ 3.0
- Blue JasmineRated ★ 3.0
- The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
- MinariRated ★ 2.0
- The Hunger GamesRated ★ 4.0