Titles you rated
Jack ReacherRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0