Movies
Ratings
26
xXxRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0