Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
Safe HavenRated ★ 3.0
The CounselorRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 2.0