Titles you rated
Police StoryRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Fly Me to PolarisRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0- The LetterRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Legend IRated ★ 3.0
Love StoryRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0