Movies
Ratings
130
GladiatorRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Spy Who Loved MeRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 1.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0