Movies
Ratings
69
The TowerRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.0