Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Ghosts of MarsRated ★ 2.5
[REC]³ GenesisRated ★ 2.0
VirusRated ★ 3.5
Land of the DeadRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 2.5
DevilRated ★ 3.5
[REC]²Rated ★ 2.5
Child's Play 3Rated ★ 3.0
Saw VRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 2.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
HostelRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 3.0