Movies
Ratings
932
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
SuburbiconRated ★ 4.5
Young & BeautifulRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
LegendRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
All for the WinnerRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0