Titles you rated
I Spit on Your GraveRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 5.0
StealthRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
Wild TalesRated ★ 5.0
For SamaRated ★ 5.0
PadakRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
JawsRated ★ 1.0
Heavenly ForestRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0