Titles you rated
The FivesRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 1.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0