Movies
Ratings
206
The Life of David GaleRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 2.0
TyphoonRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 2.5
ChronicleRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0