Movies
Ratings
90
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0