Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0