Movies
Ratings
116
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 4.0