Movies
Ratings
110
Demolition ManRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0