Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
RenoirRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 3.0