Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
ItRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0