Movies
Ratings
99
Eagle EyeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
MossRated ★ 1.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 5.0