Titles you rated
The ConjuringRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0