Movies
Ratings
20
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 1.0
xXxRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0