Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Loser's AdventureRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
ThirstRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5