Movies
Ratings
84
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
Wedding DressRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 2.0