Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 3.5
Miracles from HeavenRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Kronk's New GrooveRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 2.5
Mickey, Donald, Goofy: The Three MusketeersRated ★ 3.0
Lady and the Tramp II: Scamp's AdventureRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0