Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 4.0