Movies
Ratings
150
JumanjiRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 1.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 0.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5