Movies
Ratings
349
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5