Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
RushRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Accidental LoveRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5