Movies
Ratings
75
King and the ClownRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5