Titles you rated
SoulRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 0.5
AlphaGoRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Taste of TeaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0