Movies
Ratings
370
DamageRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
3 GenerationsRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
The Young VictoriaRated ★ 4.0
AlatristeRated ★ 3.5
A Royal AffairRated ★ 4.0
The DuchessRated ★ 4.5
Finding NeverlandRated ★ 4.5
InkheartRated ★ 2.0
The Nutcracker in 3DRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Ella EnchantedRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 5.0- Alice in WonderlandRated ★ 3.5
- ALICERated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5