Titles you rated
Legends of the FallRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Ping PongRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0