Movies
Ratings
150
Murmur of the HeartRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Senior ClassRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0