Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Saving General YangRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 1.0
UnderworldRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
DreamRated ★ 2.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 2.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0