Titles you rated
Black PantherRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0